Zapraszamy do nowoczesnego Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Knurowie
Zapewniamy całodobową opiekę medyczną.

 

Dysponujemy wysokospecjalistyczną kadrą lekarską i pielęgniarską.

Gwarantujemy rehabilitację świadczoną przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, psychologa, logopedę, dietetyka oraz terapeutę zajęciowego. Personel z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad pacjentem przewlekle chorym. Nowo utworzony zakład o wyjątkowo wysokim standardzie pobytu.

Sale chorych w większości posiadają własne, przestronne łazienki dostosowane do osób niepełnosprawnych. Sale wyposażone są w łóżka szpitalne o regulowanej wysokości oraz materace przeciwodleżynowe. Każda sala wyposażona jest w telefon – możliwość kontaktu z pacjentem przez całą dobę.

Zapewniamy pokój do spotkań z rodziną. Posiadamy łazienki przystosowane do toalety i higieny chorych w pozycji leżącej. Zapewniamy nowoczesny sprzęt do rehabilitacji i terapii zajęciowej oraz dostęp do internetu. Całodobowe zaplecze diagnostyczno – konsultacyjne w postaci Szpitala w Knurowie (odległość 300 m).

Czynimy starania o pozyskanie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Każdy pacjent w ramach pobytu ma zapewnione pieluchomajtki oraz dostęp do leków. 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób wymagających stałej, długoterminowej opieki i pielęgnacji, z dużymi deficytami samoobsługi i samoopieki w tym szczególnie:

  • ze skorzeniami neurologicznymi
  • z przewlekle postępującymi chorobami mięśni i stawów
  • po skomplikowanych złamaniach i urazach
  • z trudno gojącymi się ranami, odleżynami
  • z powikłaniami chorób układu krążenia
  • z powikłaniami w postaci niewydolności wielanarządowej
  • ze schorzeniami geriatrycznymi

Każy pacjent w ramach pobytu ma zapewnione pieluchomajtki oraz dostęp do leków.